פירוק רכבים ממלא את החלל שיצרה המדינה

בישראל מוחלף הרכב הפרטי כל כ-5 שנים בממוצע. מדובר בתופעה שעד לפני כעשור הייתה שמורה למטי מעט והיוותה פריבילגיה יוקרתית למדי. כיצד חל השינוי המהפכני? חברות הליסינג החלו להציע לנו הישראליים פתרונות אטרקטיביים לרכישת רכב חדש אשר לא היו קיימים בעבר. שיתופי הפעולה הקרובים בין חברות השכרה וליסינג לרכב לבין גורמים חוץ בנקאיים שונים יצרו את הברית המאפשרת את ההתחדשות המקיפה ברכבים בישראל. כיום מוצעים פתרונות 100% מימון לרכישת רכב חדש ומשמעות הדבר היא כי ניתן לרכוש רכב במצב שמור ביותר ומיד ראשונה גם ללא שקל אחד בכיסך. תנאי ההחזר המשתלמים מאפשרים גם לבעלי אמצעים מוגבלים ליהנות מהרכישה המזמינה.

יתרה מכך, חברות רבות יציעו לך לחדש את רכבך כל מספר שנים תוך ביצוע התאמות בהלוואה. כך נוצר המצב בו ניתן לרכוש רכב חדש לעתים קרובות וכמובן שהדבר מעלה שאלה מתבקשת – מה עושים עם הרכב הישן? (זוכרים את המדבקות של קונה רכבים לפירוק?,תכף נדבר על זה), הרי נוצרת בעיה כפולה: מצד אחד, יוצאים לשוק רכבים ישנים רבים. מצד שני, תוכניות המימון המשתלמות מייתרות את הצורך ברכישת רכב ישן מאדם פרטי. לכן, רכבים ישנים בבעלות פרטית ננטשים השכם וערב ככלי שאין בו חפץ וטרם נמצא פתרון ממשלתי אחראי ומוסדר להתמודדות עם הבעיה.

משרד התחבורה אינו מפתח פתרונות

רכב ישן לפירוק
רכבים ישנים לפירוק זוהי בעיה מרכזית שהממשלה צריכה לטפל בה

במדינות אירופאיות רבות קמות יוזמות לעידוד הציבור למכור את הרכב או יותר נכון למסור את הרכב למגרשים המתמחים הלו הם מתחמי פירוק רכבים. תמורת שיתוף הפעולה, מזכה הממשלה את בעלי הרכב במענקים נאים אשר עשויים להגיע ל-5 ספרות בחלק ממדינות המערב. הפתרון אינו יעיל רק על מנת להיפטר מהגרוטאות המזהמות שטחים רבים ומהווים סכנה תברואתית ובטיחותית, אלא תרם עמוקות להבראת הכלכלה ולשיקום שוק הרכב באירופה לאחר המשבר הכלכלי. כלומר, ההשקעה בסופו של דבר חזרה למדינה.
אז נכון אולי יש עוד חלקי חילוף כמו מצבר משומש שאולי אפשר לעשות איתו משהו, להחליף ברכב אחר או אפילו מנוע, אך כשמסתכלים בגדול, הרכב הוא חתיחת ברזל ענקית שחובה עלינו לדאוג שיהיה בגלגל המחזור בישראל.

בישראל הפתרונות מוגבלים עד לא קיימים

תוכניות רבות לגריטה צצו בישראל והלכו כלעומת שבאו. בעבר ניתן היה למסור רכב פרטי לגריטה תמורת מענק של 3,000 ₪ בלבד. אך במבצע זה יכלו להשתתף רק רכבים אשר גילם 20 שנה ומעלה. באופן לא מפתיע, התוכנית לא נחלה הצלחה רבה. אחרי הכול, לאדם המחזיק ברשותו רכב בן 20 שנים, לא יוכל להסתייע רבות ב-3,000 ₪ בלבד לרכישת רכב חדש. כמו כן, רכבים ישנים כל כך הנמצאים עוד בשימוש משמשים פעמים רבות כרכבי אספנות הנשמרים למטרות סנטימנטליות ולכן לא יישלחו לפירוק רכבים.
לדעתנו תעשיות המחזור בישראל משתוקקות להעברת רכבים לפירוק אליהם,כמה חבל שהתוכנית הזאת לא יצאה לפועל וסביר להניח שגם לא תצא בקרוב.

סוחר הקונה רכבים לפירוק יספק לך מענה

ישנם בישראל עסקים רבים שעיקר העיסוק שלהם הוא בפירוק רכבים או בשמם השני שהוא הרבה יותר נפוץ קונה רכבים לפירוק או נסיעה,תלוי מאוד מה יש לכם.
ניתן לסלק את גרוטאות המתכת המכוערות הפוגעות בנוף הישראלי על ידי פנייה אל הגורמים השונים ולאפשר להם לגרור את הרכב הישן ולזכות אותך בפיצוי כספי. חומרי הגלם השונים של הרכב יופנו אל התעשיות השונות וישמשו לייצור המופק מחומרים ממוחזרים, כך שיתאפשר בידיך לתרום לסביבה פעמיים.

כל היתרונות של מצבר יד שניה

 מצברים לרכב משומשים מלירון מצברים
אצל לירון מצברים תוכלו להגיע לסניף ת"א לקנות מצבר משומש עם אחריות לחודשים בודדים במחירי מבצע מ-149 או 179 שקלים 
מצברים יד שניה עם אחריות חלקית של מותגים מובילים
ניתן להשיג את המצבר עוד היום 072-3921104

מצברים יד 2 משומשים

למה לקנות מצבר משומש?

בדרך כלל, נזכרים שצריך מצבר חדש רק כשזה קצת מאוחר מדי ובכך הכוונה היא למצב בו האופנוע או הרכב לא מניעים משום שהמצבר התרוקן. בבת אחת אתם מוצאים את עצמכם גם ללא כלי רכב שמיש וגם לפני הוצאה כספית משמעותית ולא צפויה, שיכולה להיות נטל רציני. במקרה של היתקעות פתאומית והזדקקות למצבר חדש מעכשיו לעכשיו, חשוב לקחת נשימה עמוקה ומיד לאחריה להתחיל לברר את המחירים של מצברים בחנויות השונות. חלק מהחנויות יוכלו להעניק לכם אפילו שירות שיביא את המצבר עד אליכם הביתה, במקום שתצטרכו למצוא אלטרנטיבה כדי להגיע אל החנות עצמה, בזמן שהרכב שלכם לא עובד. אולם סביר להניח שתגלו כי יש הבדלים במחירי המצברים בין חנות לחנות וגם בין מותגים שונים באותה חנות ומעבר לכך, יש עוד כמה גורמים המשפיעים על המחיר.

אחת הדרכים לרכך את ההוצאה הכספית הפתאומית, היא רכישה של מצבר יד שניה. למצברים יד שניה נוצרה תדמית מפוקפקת, של מוצר לא איכותי ולא אמין, אולם המציאות רחוקה מכך מאוד ומצבר יד 2 לרוב לא נופל באיכותו ממצבר חדש לגמרי. יש בכך שיקול של עלות מול תועלת, שכן מצבר יד 2 הוא בכל זאת לא מצבר "מהניילונים" כמו מצבר לרכב שהוא חדש לגמרי, אולם אם אתם מקפידים לרכוש ממקום אמין ומוכר, אתם מעלים משמעותית את הסיכוי שהמצבר יהיה איכותי ויעבוד לזמן רב יחסית, אפילו שהוא לא חדש לגמרי.

איפה קונים מצבר יד שניה?

מצבר יד 2 ניתן לרכוש במוסכים או בחנויות המתמחות בחלקי חילוף לרכבים. בדרך כלל, תוכלו למצוא במקומות האלו גם מצברים חדשים לגמרי וגם מצברים משומשים במחיר מוזל. הדבר החשוב ביותר שיש לדעת לפני רכישת המצבר, וזה לא משנה אם הוא חדש או משומש, הוא שהקניה צריכה להיעשות בהתאם לסוג כלי הרכב שלכם, הדגם, שנת הייצור וכדומה. ההתאמה הזו נעשית בכל סוגי כלי הרכב: מכוניות, אופנועים, טרקטורונים ואפילו סירות שיט שמשתמשות במצבר. אל תקנו מצבר יד 2 ואפילו לא מצבר חדש, אם לא התאמתם אותו לסוג הרכב. במידת הצורך, אתם יכולים להיעזר במכונאי או איש מקצוע בתחום שיתאים לכם את המצבר הנכון.

ניתן לקנות גם מצבר יד שניה או מצברים חדשים בחנויות אונליין. היתרון של החנויות הללו הוא שאתם לא צריכים אפילו לקום מהספה על-מנת לרכוש מצבר חדש אולם החיסרון הוא שתצטרכו להמתין עד שהמשלוח עם המצבר יגיע אליכם ובנוסף, אתם לא מתייעצים עם אנשי מקצוע תוך כדי הרכישה. לכן, אם אתם קונים מצבר יד שניה ואפילו מצבר חדש מחנות אונליין, עשו זאת רק אם יש לכם ידע בסיסי בתחום ואתם יודעים לאיזה סוג של מצבר הרכב שלכם זקוק.
כאשר אתם קונים באינטרנט התשלום יתבצע בכרטיס אשראו או אתרי צד שלישי כמו פייפל שיספקו את הסליקה עבור החנות.רכישה במזומן לרב לא אפשרית!

מעוניינים לקנות מצבר יד 2? לירון מצברים יכולים לספק את הסחורה!

מצברים יד 2 בלירון מצברים
מצברים יד 2 בלירון מצברים לפרטים : 072-3921104

בקרו בעסק של לירון מצברים בתל אביב:

 

מה עומד מאחורי מודעת "קונה רכבים לפירוק"?

גם אם יש ברשותכם רכב שכבר לא פעיל, הן כתוצאה מהתיישנות או הן כתוצאה מתאונה קשה וגם אם נתקלתם במקרה במודעה של "קונה רכבים לפירוק" אשר עוררה את סקרנותכם, ככה סתם בלי סיבה, מאמר זה נועד עבורכם, בכדי להסביר מה האינטרס של אותם סוחרים וחברות אשר מחפשים רכבים שכבר לא עובדים ובחלק מהמקרים, במצב קשה מכל המובנים, לרכוש את הרכבים הללו.
ובכן, קודם כל חשוב שתדעו שברוב המקרים, אותן החברות יחפשו לקנות רכבים מכל הסוגים, מבית כל היצרנים ומכל שנות הייצור, כך שגם אם יש ברשותכם רכב ישן במיוחד, מאוד יכול להיות שתוכלו למכור אותו לאחת מאותן החברות.

הסיבות בגינן הקונים תרים אחר רכבים לפירוק:

אז חשוב להיות מודעים שקיימות מספר סיבות בגינן חברות וסוחרים תרים אחר רכבים לפירוק  ממש כמו גרר איתי אשר מפרסמים שהם קונים רכבים לפירוק בכתובת www.dismantlingvehicles.net האתר האינטרנטי ,ולהלן הסיבות:

קונה רכבים לפירוק למה

  • שימוש בחלקים התקינים – אחת הפעולות הראשונות שרוכשי הרכב עושים עם הרכבים, היא לפרק אותם לגורמים כשהמטרה היא לעשות שימוש בחלקי הרכב התקינים או למכור אותם לחברות אשר זקוקות לחלקים אלו.

  • שימוש במתכת – הרכב עשוי ממתכת והמתכת הזאת יכולה לשמש למטרות שונות בתעשיית המתכת, לכן, במקרים רבים המטרה העומדת מאחורי רכישת רכבים לפירוק וכאלו שמצבם בכי רע, תהיה לצורך מכירת המתכת.

  • שיקום הרכב – קיימים מקרים בהם הרוכשים יחפשו אחר רכבים במצב רע לצורך שיקומם והחזרתם לכביש, אבל מדובר במקרים נדירים יותר, כאשר רוב החברות אשר מחפשות אחר רכבים לפירוק, עושות זאת בגלל 2 הסיבות הקודמות אשר צוינו.

כמובן, שמי שחשוב לו לאיזו מטרה הרכב שלו נמכר, יוכל לברר את הנושא הזה בטרם סגירת העסקה.

מעבר לכך, חשוב לציין שבדרך כלל סכום הכסף שיינתן בתמורה לרכב שמצבו מאפשר אך ורק להשתמש במתכת, יהיה נמוך יותר בהשוואה לזה אשר יינתן עבור רכב שיש בו חלקים תקינים.

עסקת מכירת הרכב

אם אתם גרים בעיר מסויימת חפשו מכירת רכבים לפירוק בנס ציונה בלבד, כן שבתוך מספר דקות יגיע אליכם ויספק לכם הצעת מחיר מיידית! אם גם אתם נתקלתם במודעת קונה רכבים לפירוק ויש ברשותכם רכב לא פעיל שאתם שוקלים למכור, אולי עצם הידיעה שהעסקה עצמה כרוכה ברוב המקרים בהליך פשוט ומהיר, תדרבן אתכם אף יותר לבצע את המכירה.

כל שאתם צריכים לעשות זה ליצור קשר עם החברה, לתת לה את כל הפרטים לגבי הרכב וכמובן, להשיב בצורה כנה על שאלות שתשאלו לגביו.

ברוב המקרים, תקבלו את סכום הכסף תמורת הרכב במזומן והאיסוף של הרכב יבוצע מטעם החברה הקונה.

דבר אחד אותו תדרשו לעשות על מנת שהעסקה תעבור בצורה חלקה, יהיה ביטול תעודת הרישוי של הרכב פעולה אותה תוכלו לבצע במשרד הרישוי, על ידי מילוי של טופס ייעודי אשר ישלים את הפעולה.

כאמור, מדובר בהליך קצר ופשוט אשר יאפשר לכם בסופו של דבר להרוויח סכום מסוים של כסף מבלי להתאמץ בעבורו.

סוכת לאבלים באוהלי הפסגה – חבילות במחירים ללא תחרות

כל מי שמעוניין להשכיר סוכת אבלים וכחלק מכך, מתחיל בהליך החיפוש אחר השירות, עתיד לגלות מגוון רחב של אפשרויות המוצעות על ידי חברות שונות המתמחות בתחום.

מי שזאת הפעם הראשונה עבורו בה הוא מחפש השכרת סוכות אבלים (או אוהל בכלל), עתיד לבחור דווקא בחברה אשר מציעה את המחיר האטרקטיבי ביותר עבור האוהל מבלי להיכנס לפרטים (כאשר, רוב הסיכויים שבמצב הרגשי בו הוא נמצא, אין לו באמת את היכולת הרגשית להתעמק באותם הפרטים).

יחד עם זאת, ההמלצה היא לא לבסס את הבחירה על מחיר בלבד ולהקפיד ולשים דגש על פרמטרים נוספים שהינם לא פחות חשובים ובין היתר: האם השירות כולל גם הובלה והתקנה של האוהל בשטח המיועד לכך (או שמדובר בשירותים נלווים הכרוכים בעלויות נוספות). מהו גודל האוהל והאם הוא עשוי מחומר אשר עמיד בפני פגעי מזג האוויר (האוהל אמור להתאים לצרכים הפרטניים של האבלים).

דבר נוסף ולא פחות חשוב, נוגע לאפשרות להשכיר גם ציוד לאוהל מאותה החברה ועל ידי כך למנוע את הצורך להתנהל מול מספר חברות במקביל.

החבילות האופציונאליות של סוכות אבלים להשכרה

חבילת אוהלי אבלים לדוגמא

בהליך חיפוש סוכות לאבלים, רבים יגלו את האפשרות להשכיר חבילות אשר כוללות את האוהל עצמו (אשר יכול כאמור להגיע בגדלים שונים), מספר מסוים של שולחנות וכיסאות ולעיתים גם אלמנטים נוספים כמו אמצעי קירור וכדומה.

מכיוון שבעת השכרת האוהל, יש לקחת בחשבון לא רק את כמות האבלים אשר אמורים לשבת באוהל, אלא גם את המנחמים אשר עתידים להגיע אל האוהל, חשוב לדאוג לכמויות גדולות של כיסאות ושולחנות, על מנת להימנע ממצבים בהם אנשים עומדים או שאין להם כלל מקום באוהל.
כאן חשוב לציין שקיימת אפשרות להשכיר אוהלים גדולים במיוחד אשר בכוחם להכיל עד 100 אנשים ובחלק מהמקרים גם יותר מכך (בחירה באוהל מרווח יכולה להסב שקט נפשי מסוים בידיעה שגם אם מנחמים רבים יגיעו בו זמנית, עדיין יהיה להם מספיק מקום לשהות בו באוהל).
כמובן, שגם המחיר יהווה אלמנט שהינו בעל משמעות וכדאי לוודא אם יותר משתלם להשכיר אוהלים לאבלים במסגרת החבילה אשר כוללת גם ציוד או שאולי עדיף להשכיר כל דבר בנפרד (בהתאמה לדרישות ולצרכים הפרטניים שלכם).

חשיבות השירות של חברת השכרת אוהלי האבלים

כאשר מדובר בשירות של השכרת סוכות או אוהלי לאבלים, ישנה חשיבות גבוהה גם לטיב השירות של החברה.

החברה אמורה להיות זמינה עבור לקוחותיה לטיפול בכל בעיה שעולה ובעלת יכולות לספק פתרונות איכותיים ומהירים.

לכן, לצד בחירת האוהל והציוד הנלווה, חשוב גם להקפיד על בחירת החברה אשר מבצעת את ההשכרה תוך דגש על תודעת השירות ומידת הזמינות שלה ללקוחותיה.
בחירה מושכלת בחברה שכזאת תאפשר שקט נפשי בידיעה שגם במידה ויתעוררו בעיות בשטח הם יזכו למענה מהיר ומידי על ידי אותה החברה.

מעוניינים להשכיר אוהל להיום? התקשרו לאוהלי הפסגה עוד היום: 072-392-3350

https://www.hapisgarent.co.il/ שירות השכרת אוהלים לכל מטרה בבית הלקוח.

ניתן להזמין את החבילות הבאות:

מידות האוהל כמות אנשים כמות שולחנות כמות כסאות מחיר
3X6 מטר 30 4 30 ₪ 870
4X6 מטר 50 6 50 ₪ 1270
4X8 מטר 65 8 65 ₪ 1400
4X10 מטר 70 9 70 ₪ 1470
5X10 מטר 80 10 80 ₪ 1570
5X12 מטר 100 12 100 ₪ 1870

שירותי ביובית – מי אמור לשלם עבור השירות?

כשיש סתימה בקווי הביוב של הבניין, קשה להבין לעיתים מי האחראי לשלם עבור שירותי התיקון הנדרשים  במקרים רבים בכדי לתקן את הסתימה, יהיה צורך להזמין את שירותיה של חברה המציעה שירותי ביובית כי רק באמצעות הביובית ניתן יהיה לפתוח בצורה איכותית ויעילה את הסתימה ולפתור את הבעיה.

כאמור, הסיבות להיווצרותה של הסתימה לא תמיד ידועות, לכן, גם אם הדיירים אשר מזמינים את שירותי הביובית מחזיקים בביטוח אשר כולל בין היתר גם שירותי אינסטלציה חברת הביטוח לא תמיד תהווה ככתובת הנכונה לפנות אליה במצב כזה.

תמונה ביובית
תמונה של מומחה ביובית – המרכז לביובית ע-א בעמ

אז למי לפנות?

אם מדובר בבניין משותף, הפעולה המומלצת תהיה פנייה לוועד של הבניין ברוב המקרים, הוועד לא ינסה לבצע חקירה על מה ומי גרמו לסתימה ויבחר לממן את שירותי הביובית על חשבון כספי הועד. כאשר אתם גרמים במיקים ספציפי על המפה מומלץ לחפש מומחה שנמצא באזור מגוריכם, למשל אם אתם גרים בעיר ראשון לציון ניתן לחפש ספציפי חברת ביובית בראשון לציון אשר קרובה אליכם ותגיע לטפל בתקלה בהקדם האפשרי ולפעמים גם בתוך דקות. זהו צעד חכם מאוד שגם יחסוך לכם סבל רב וגם כסף.

כמובן שאם מדובר בבית פרטי או בית עסק, המצב הוא שונה ובמקרים כאלו, כן כדאי לבדוק מול חברות הביטוח את האפשרות לסיוע במימון הביובית בדרך כלל הסיבות בגינן ניתן יהיה להפעיל את הביטוח כמו גם גובה ההשתתפות מצוין בפוליסת הביטוח ולכן, ניתן לבדוק את כל הפרטים בפוליסה בטרם בוחרים לערב את החברה.

חשיבות השירות

אז נכון ששירות של ביובית הוא שירות יקר יותר משירות של אינסטלטור הביובית נועדה לפתור סתימות מורכבות, מהסוג שאינסטלטור לא יוכל לפתור אותן באמצעות שימוש בכלי העבודה שלו מעבר לכך, התפעול של הביובית והבאתה לשטח מהווה כהליך יותר מורכב ויקר מאשר זה הטמון בהזמנת אינסטלטור.

מכיוון שהסתימה עלולה להחמיר עם הזמן ובמידה והיא תחמיר, גם הטיפול בה יהיה ארוך ומורכב יותר, הזמנת שירותי ביובית איננה סובלת דיחוי.

כדאי לבחור חברה מקצועית ואמינה, המציעה שירותי ביובית 24 שעות ביממה בטרם הבחירה, ניתן לבצע סקר מחירים קצר, על מנת לוודא שאתם עתידים לקבל שירות בעלות הוגנת.
כאשר החברה תסיים את עבודתה, אתם תוכלו לשים את המפגע התברואתי על שלל הסימפטומים שלו: ריחות רעים ומזיקים שונים, כנחלת העבר ולחזור לחיים באיכות לה אתם רגילים.

לפרטים נוספים בקרו באתר ביובית בכתובת המלאה: https://xn--5dbalpc6h.com/