כמה טיפים לבחירת סבלים

פורטל הובלות

בין אם זאת פעם ראשונה או פעם שלישית בה אתם עוברים דירה, ישנם מספר נושאים אליהם חייב להתייחס בעת תיאום הובלה. למה? כי כמה דקות עכשיו יוכלו לחסוך לכם כסף, זמן, ובעיקר להעניק לכם שקט נפשי, שהריהוט והטובין שלכם בידיים טובות והסיכוי שיפגמו נמוך.

ווידוא מיתוג המוביל

חשוב שהעסק יראה כעסק שהשקיע במיתוג שלו, כלומר, שהמוביל שהציע את שירותיו לא יהיה סתם מישהו שהתקשר ונתן הצעת מחיר אלא בעל עסק עם קבלות שמציג את עצמו כמוביל. 

3 דרכים לווידוא רצינות עוד לפני שפנינו למוביל

  • תמונה בווצאפ:

יש לשים לב לתמונת איש הקשר, האם התמונה בווצאפ היא תמונה של המוביל מחפלה באילת? או שהתמונה היא של העסק עם פרטים ליצירת קשר. בדרך כלל כאשר תופיע תמונה של העסק זה יעיד על כך שזה הטלפון העסקי, ועל רצינות של המוביל בלקיחת אחריות והצעת שירות טוב.

  • שם בווצאפ:  

כאשר שם חברת ההובלה יופיע גם בווצאפ זה יעיד על כך שלמוביל חשוב שימצאו אותו, ושהתדמית שלו חשובה לו. נניח כשהוא מתקשר ואיננו יודעים ממי השיחה – הכינוי בווצאפ ייסיע לאפליקציות לזיהוי שיחות, כך שנבין שמי שמנסה ליצור איתנו קשר הוא המוביל ולא נציג של חברת מכירות.

  • לוגו ומוטו על משאית ההובלה:

במקרה ונתקלתם במוביל ברחוב ולא דרך האינטרנט, הימצאות לוגו על גבי המשאית תרמז על השקעה, ושהמיתוג מגיע מתוך היותו מוביל מוצלח ומומלץ, שיכול להרשות לעצמו להשקיע כסף בעסק שלו.

המלצות

אי אפשר להתעלם מחוכמת ההמונים בעיקר כאשר אנו מחפשים נותני שירות – אתרים רבים מציעים תגובות  רבות כולל דירוג של בעל מקצוע – שווה להשקיע כמה דקות על מנת להציץ בהמלצות.

 

הגעה של המוביל לביתכם לפני ההובלה

דבר נוסף המראה על רצינות המוביל ורצונו לשמר את שמו הטוב, הוא קביעת פגישה בביתכם, על מנת לראות את הריהוט בשביל לתמחר באופן נכון ומדויק את ההובלה. ולמנוע מכם וממנו אי נעימויות לאחר מכן, הכוללות: העלאת מחיר ההובלה, או במקרה הגרוע סירוב העברת חפצים מסוימים. 

"זה קורה פעם ב… לי זה לא יקרה"

תתפלאו טעויות תמחור קורות כל הזמן לכן חשוב שהמוביל ידע באופן הטוב ביותר מה הוא עתיד להוביל. תמונות בווצאפ אפשריות גם הן כל עוד הן מראות בבירור את גודל החפצים וכן את גודל הדלתות – שיסייעו למוביל להעריך נכונה את מחיר המעבר – כדי שאף אחד מהצדדים לא ירגיש מרומה.

לסיכום

אם חברת ההובלות שאתם יוצרים איתה קשר מעלה בכם חשד או לא מספק תשובות מספקות לגבי הנושאים שעלו. אל תהססו ותחפשו מוביל אחר, מובילים יש מספיק היום וכל אחד ישמח לעבוד. לכן אל תתפשרו כי פשרה זו יכולה לעלות לכם בזמן וכסף אחר כך.

לאיתור חברת הובלות בקרו באתר הובלות בכתובת www.moverstlv.com